.

СИНДИКАТОТ НАСЛОВНА & ГРАДИНА 3203-24-425 Гроздобер Шише Collection44; Виолетова - 6.75 во. - Случајот на 24

СИНДИКАТОТ НАСЛОВНА & ГРАДИНА 3203-24-425 Гроздобер Шише Collection44; Виолетова - 6.75 во. - Случајот на 24

DEN 963.60

Тековен
Во магацинот.

Инспириран од викенд jaunts на локалните имот продажбата на Синдикатот има развиено голем колекција на candycolored гроздобер шишиња и тегли во еден оригинален различни форми и silhouettes.На повеќе можете да ги користите на повеќе начини ќе ги сакам Меша бои за confetticolored групирање или colorblock во кластери за максимална визуелното влијание.Карактеристики.Квалитет На Синдикатот Стакло.Одлично за Забави и Настани.Големина Разновидност Совршен за секоја Прилика.Асортиман големини ќе се разликуваат.Различни обоени стакло.Совршен за декорирање на домот.Употреба во групации за максимална effect Specifications.Виолетова Боја.Случај на 24. Димензии 6.75 H x 2 W x 2 Л Тежина 0.64 lbs.

Параметри на производот