.

СПОДЕЛУВАЊЕ&се ГРИЖИ BPA Free Силикони Овошје Бебе Teether Играчка со Чување, за 3 Месеци Над Младата Болка во Непцата Болка (5 Овошје)

СПОДЕЛУВАЊЕ&се ГРИЖИ BPA Free Силикони Овошје Бебе Teether Играчка со Чување, за 3 Месеци Над Младата Болка

DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

МАТЕРИЈАЛНА СИГУРНОСТ : 100% BPA free храна одделение силиконски.ФАТИ БЕБЕТО ОЧИ : 5 различни овошје(Јагоди, Портокал, Грозје, Круша, Праска), повеќе бои може да се фати вашето бебе очите и да се подобри когнитивните способности.ФУНКЦИОНАЛНА ПОДАРОК : совршена големина за лесно да се сфати од страна на вашето доенче, бебе или дете, може да го подобри вашето бебе е координацијата помеѓу рацете и очите.Не само што обезбеди олеснување резултат на непцата, но, исто така, да биде со играчка во бебе туш.Нашите teethers се најдобриот подарок за вашите момчиња, девојки и вашите пријатели' бебе.ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ : Вие не може да се исчисти teether со вашата четка во топла вода, или стави во машина за миење садови. 90 ДЕНА ГАРАНЦИЈА : Ние сме убедени дека вашето бебе ќе љубов нашата teether и се во корист од тоа.Но вие можете да се вратите назад во 90 дена, ако ништо не се задоволни, ние ќе рефундирање на вашите пари.Ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Параметри на производот