.

ValueBull САД Retriever Ролни, Премија Дебели Намали остри кожа, Џамбо, 50 Брои - САД Wholegrain Говедско месо, Еден-Парче, Лесно Варење, Високо Протеинска

ValueBull САД Retriever Ролни, Премија Дебели Намали остри кожа, Џамбо, 50 Брои - САД Wholegrain Говедско месо,

DEN 804.00

Тековен
Во магацинот.

Воведување на нови протеини богати со природни третира (третираат вашето домашно милениче никогаш не се јаде пред) постепен основа (една на секои три дена).Измијте си ги рацете после ракување било џвакање или лекување.Без МИРИС остри кожа RETRIEVER РОЛНИ ЗА КУЧИЊА - Нашите житарките дебели сече месо се крие (трае многу подолго отколку традиционалните остри кожа) ќе го окупираат вашето куче, без смрдлива својата куќа или боење на подот, 10 Инчен Природни.Кучињата сакаат да се џвака.Домашно МИЛЕНИЧЕ на оралното ЗДРАВЈЕ - Ние го прават нашите куче chews долготрајни за агресивни chewers со текстура која природно инциденти далеку плак и забен камен.Value Bull САД остри кожа Retriever Ролни ќе ви поддршка вашето куче е вилица-некои поминување на времето без да се жртвува било која сакана маси или обувки.Карактеристики и Предности : МИРИС остри кожа RETRIEVER РОЛНИ ЗА КУЧИЊА - Нашите житарките дебели сече месо се крие (трае многу подолго отколку традиционалните остри кожа) ќе го окупираат вашето куче, без смрдлива својата куќа или боење на подот, 10 Inch Value Bull остри кожа коски и chews не содржат додадени бои, сол, конзерванси, зрна или additives Full Жито, со користење и на горниот и надворешниот слој на скрие, обезбедува посилна џвакање кои не се растури и да станат кршливи, што нашите валани rawhides безбедно долготрајни chews High квалитет, без додатен куче валани остри кожа на 100% говедско месо кријат и ништо else Challenging ролни започнете тешки и ангажирање но омекне како вашето куче chews Added стоматолошки бенефиции како вашето куче природни гуми за акција инциденти далеку забен камен, го стимулира непцата и создава здрава saliva We рака ги испита сите природни третира за квалитет и конзистентност; некои природни варијанта да се expected Origin : 100% САД говедско месо, обработена во Мексико, спакуван во USAIngredients : Говедско месо Hide Supervision се препорачува кога се даваат вашето куче било лекување.

Параметри на производот