.

Loovoo на Жените Тенис Здолниште со Џебови Висока Половината Голф Skorts Тренингот Здолниште Брз Сува Атлетик Здолништа Работи

Loovoo на Жените Тенис Здолниште со Џебови Висока Половината Голф Skorts Тренингот Здолниште Брз Сува Атлетик

DEN 335.76

Тековен
Во магацинот.

Влага wicking ткаенина - Ова skort има влага wicking ткаенина можете да продолжите да се исуши.Не железо.Тениските здолништа се 4-начин-се водат кој овозможува неограничен движење и се разноврсна доволно за да се носат за време на секоја прилика.Додворувања fit - Ова skorts одблесокот flatters женски body Moisture wicking ткаенина - Ова skort има влага wicking ткаенина можете да продолжите да се исуши.Измијте со слични бои Машина за миење ладно не кајгана Собори сува ниска не железо не сува чиста.Машина за миење ладно. 【Повод 】- Активни здолниште е совршена за трчање, тенис, голф, cheerleading, Танц, Велосипедизам, фитнес вежби, на отворено, пешачење, и секоја фитнес активност или со секојдневно носење.

Параметри на производот