.

SUPVOX Памук Дрвени Дното Pin Перница Цвет Шема Pincushions Игли Перници за Шиење Перници Pin Перници за DIY Занает Корисна Везана 2 ПАРЧИЊА

SUPVOX Памук Дрвени Дното Pin Перница Цвет Шема Pincushions Игли Перници за Шиење Перници Pin Перници за DIY

DEN 542.40

Тековен
Во магацинот.

Побезбеден од вообичаената пракса на одржување на игли во устата.Description If ви се допаѓа везана, нашите производи се идеални за вас.Лесно да се носат : Корисна големина за шиење кошница кутија организатор складирање, да ги задржи на иглички игли со вас.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!Пакет Including2pc x pin перници.Карактеристики - Боја : Како што е прикажано.- Корисни алатки за шиење и идеален подарок : совршен подарок за шиење и quilting ентузијасти.

Параметри на производот