.

Множење Маси Животинско Mail Носителот Организатор и Клучните Куки СТП Пред се, Само Лепило Копче за Управување со 5 Куки Совршен за Entryway, Ходникот,Бања ,Кујна

Множење Маси Животинско Mail Носителот Организатор и Клучните Куки СТП Пред се, Само Лепило Копче за Управување

DEN 335.52

Тековен
Во магацинот.

Направи твојот живот организирани, но, исто така, прави одлична декорација за вашиот дом и канцеларија!Димензии : 7.ГОЛЕМИНА : 7.Материјал : микрофибер кожа на предната + Тешко пластика на задната страна, со 5 x бели пластични копче куки и 1 x mail складирање послужавник.7 во/18x7 cm Материјал : Тешко пластика, микрофибер Лесно и брзо инсталација на Високо квалитетни и издржливи тешко пластични изградба Елегантни и модерни печатење дизајн, натпревари различни декор стилови Пакет се Вклучени : 1x Копче за Држачот за Ѕид со 5 Куки.Нема потреба да се стиска, само се отстрани лепило на грбот, а потоа притиснете на мазни стаклена површина или tiled ѕид за 15 секунди.Некои моделот е симпатична,кул,смешен,топло и убаво.

Параметри на производот