.

Ehomeline Сите Временски услови Adirondack Стол,Ратан Столици Столче Adirondack Столици Времето Отпорни се Користи во Оган Јама, Дек, Отворено, Тремот, Campfire Столици, Сив Шкрилец

Ehomeline Сите Временски услови Adirondack Стол,Ратан Столици Столче Adirondack Столици Времето Отпорни се Користи

DEN 4079.76

Тековен
Во магацинот.

Ако имате било какви прашања пред и по купувањето, ние ќе бидеме секогаш таму за вас.Класичен стил, се совпаѓа со вашиот отворено мебел во вашата градина, двор или било екран патио.★Удобност Дизајн : Дали сакате повеќе удобност по чистење на вашата градина, двор или на отворено палубата?Adirondack Стол е само она што ви треба!Со својата школка форма назад и големи седиште, може да имаат добар одмор, додека ужива во убавината на вашата градина.Во меѓувреме, се водоотпорни и отпорни на дамки и корозивни супстанции, па тоа е многу лесно да се чисти.Дрво жито завршувањето во чеша сива боја напади било вниманието насекаде каде што престојува. ★Класичен Дизајн : Овој класичен стил вклопува во други отворено мебел совршено.Стол големина : 31. ★Издржлив Материјал : Направен од богородица висока густина полиетилен (HDPE тешко пластика) материјал со дрво жито заврши, Adirondack Стол може да одолее на било каков вид на времето и фрли површински лесно. ★Услуги на Клиентите : Ние ќе обезбедиме пријателски услуги на клиентите во секое време.Погоден за внатрешна или надворешна употреба.Adirondack Стол е изграден со богородица висока густина тешко пластика (HDPE), која withstands сите видови на клима, вклучувајќи топло сонце, снежни зими, замрзнување на дожд, сол спреј, и силна крајбрежни правец.Нашите завртки се направени од високо-квалитетен челик, со висока отпорност на корозија и анти- ' рѓа карактеристики.Slatted дизајн фрла површински и суши брзо.

Параметри на производот