.

Копче за Држачот за Ѕид Декоративни со 5 Клучни Куки, Бела Мермерна Текстура Печати на Носителите на Ѕид Организатор со Mail Копче за Багажник, Само Лепило

Копче за Држачот за Ѕид Декоративни со 5 Клучни Куки, Бела Мермерна Текстура Печати на Носителите на Ѕид Организатор

DEN 371.76

Тековен
Во магацинот.

Мулти Функција Mail Организатор : Овој компактен организаторот може да се користи за да се одржи различни дневни essentials како пенкало, ножици, писма, кујна и бања додаток и повеќе.Убава Оркестарот Копче Кука : 5 куки за клуч на носителот, шапка багажник, куче поводник виси, чадор, итн.Чувајте ги вашите entryway совршено организиран без неуредна.Лесен за Монтирање : Нема tools нема дупчење е потребно.Само 2-чекор за да заврши инсталацијата.Отстрани заштитниот слој од назад 3 M лента, а потоа се држи на мазната површина.Стап и притиснете го држат цврсто за 15 секунди, може да се користи во 3-4 часа.Совршен Копче Закачалка во Вашиот Entryway : Секогаш заборавајте каде што ќе се стави на вашиот копчињата?Оваа симпатична копче и e-mail држачот за ѕид е вашиот совршен избор за складирање на вашиот копчињата и повеќе во вашата entryway.Повеќе од Клучните Кука : да се Создаде дополнителен простор за складирање каде што треба тоа и да ги искористат предностите на неискористените ѕид простор;Употреба секаде каде повеќе меморија е потребна во ходници,entryways,кујни,канцеларии и повеќе.Совршен за entryway простор организирање и ѕидот декорација и размислува да се отстрани клиенти¡ проблеми од бараат за клучеви, очила, маски, итн.Тоа, исто така, атрактивна, внимателен и корисна свадба или housewarming подарок за парови.Карактеристики Материјал : Тешко Пластика и Кожа за Печатење Област : 7.0x2.7 во/18x7 cm Кука Висина : 1.4 во/3.5 см Складирање организатор : 6.3x2.3x1.0 во/16x6x2.5 cm Пакет се вклучени 1 пакет носители ѕид организатор со 5 Куки.

Параметри на производот