.

Audiovox MTGHP1CA Единечен Канал Безжична Пати-Рамни Слушалки

Audiovox MTGHP1CA Единечен Канал Безжична Пати-Рамни Слушалки

DEN 611.52

Тековен
Во магацинот.

Авто shut-off.Батериите се вклучени.За единечен канал безжична дизајн.Огради за складирање.За Единечен Канал Безжична Пати-Рамни Слушалки.На Movies2 Go единечен канал безжична пати-рамни слушалки се совршен ако сте во потрага да се замени скршен или изгубени пар на безжични слушалки.

Параметри на производот