.

Шон Ли Далас Каубојс 10.5 x 13 Sublimated Играч Плакета - NFL Играч, Плакети и Колажи

Шон Ли Далас Каубојс 10.5 x 13 Sublimated Играч Плакета - NFL Играч, Плакети и Колажи

DEN 719.76

Тековен
Во магацинот.

Секој колекционерски доаѓа со 8" x 10" играч слика sublimated на црна плоча.Тоа е официјално лиценцирани од страна на Националната Фудбалска Лига.Тоа мерки 10.5" x 13" x 1" и е подготвена да висат во секој дом или канцеларија.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Шон Ли сувенири.Далас Каубојс сувенири.

Параметри на производот