.

LIRU LED Индикатор Taillight Собранието Светилки Кочница Светлина За SUZUKI GSXR1000 2001-2002

LIRU LED Индикатор Taillight Собранието Светилки Кочница Светлина За SUZUKI GSXR1000 2001-2002

DEN 525.60

Тековен
Во магацинот.

За SUZUKI GSXR600 2001-2003, за SUZUKI GSXR750 2000-2003, за SUZUKI GSXR1000 2001-2002. Ова ДОВЕДЕ интегрирани опашка светлина е директна замена на акции опашка светлина.Подобрување на изгледот со овие Мулти LED Опашка Светлина со интегриран Пак Сигнали.Подобро осветлуваат на патот, тоа исто така го прави велосипед повеќе видлив за другите возачи и пешаци.Нема промена бара да одговара на taillight.Купи со Доверба - Пакет доаѓаат со 1 парче мотоцикл опашка светлина со помош на сигнали.

Параметри на производот