.

Mapotofux Жени, Девојки Кожа Плоштадот Јадење Trinket Плоча Накит Генерал Послужавник, Балон Животинско Куче Цвет Бонбони Змии Јадење Прстен Носителот Мајки Ден Роденденс

Mapotofux Жени, Девојки Кожа Плоштадот Јадење Trinket Плоча Накит Генерал Послужавник, Балон Животинско Куче

DEN 2287.20

Тековен
Во магацинот.

♥Dimesions - 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи. ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак станот во вашиот случај или торба. ♥Единствен ден на Мајката и Мајка роденден на денот на Благодарноста Божиќ подароци за да ја искажете вашата љубов кон вашата мајка. ♥Стави тоа во бањата или кујната, а ќе се мијат твоето рака, не прават јадења или да се подготви оброк. ♥Удобен и практичен кожа јадење, со доволно голема меморија за да се одржи вашата прстени, обетки и ѓердани или други мали нешта, може да се стави на вашиот салон.

Параметри на производот