.

Lexmark W84020H W840 W840n W840dn Тонер Кертриџ (Црна) во Мало Пакување

Lexmark W84020H W840 W840n W840dn Тонер Кертриџ (Црна) во Мало Пакување

DEN 791.76

Тековен
Во магацинот.

пакет димензии : 42.8 cm L x 13.2 cm W x 14.4 см Х Тип на Производ : МАСТИЛО ИЛИ ТОНЕР.земја на потекло : Јапонија.пакет тежина : 2.47 lbs.Висок принос тонер кертриџ е дизајниран за употреба со Lexmark W840, w840n и w840dn.Приносите на 30.000 страници.

Параметри на производот