.

ASZLBYM 10PCS 11ER A60 LDC Карбид Провира Вртење Внесува Indexable Здодевни Инсерти за Струг Карбид Провира Вртење Алатки Носител(10PCS 11ER A60)

ASZLBYM 10PCS 11ER A60 LDC Карбид Провира Вртење Внесува Indexable Здодевни Инсерти за Струг Карбид Провира

DEN 720.00

Тековен
Во магацинот.

♥Пакетот вклучува : 10pcs 11 ER A60 провира вртење влошки. ♥Материјал : карбид. ♥Слој : Nanostructured TIAIN слој во комбинација со парична казна-grained носат-отпорни, ја зацементира карбид супстрат. ♥Обработка : 60°општа тема insert, обработка на теренот опсег : 0.5 mm - 1.5 mm.тоа Може да се користи за обработка на челик ,внесува има висока цврстина, низок коефициент на триење, добра отпорност на абење и хемиска стабилност. ♥Пакет : На карбид инсерти и вртење алатки за носителот се пакува во пластични контејнери, безбедно и лесно да се продавница.

Параметри на производот