.

Surprecision Имајќи Месеци Б.К/BF30 за Линеарно Движење Топката Завртка

Surprecision Имајќи Месеци Б.К/BF30 за Линеарно Движење Топката Завртка

DEN 4517.76

Тековен
Во магацинот.

Дијаметар 30мм.Пакетот вклучува 1 сет на поаѓајќи од планината (со 1 фиксни страна, 1 лебдеше страна).Издржлив, лесен за одржување.За CNC, машина DIY проекти, едноставни експерименти и други креативни, производство потреби.Лесно се составуваат.Брза испорака. Бренд Surprecision Сопствени Направени За повеќе сопствени направени или комбинација, ве молиме порака нас пред ставање ред. : ) Производ Info Име на Производ : Имајќи Месеци Set Спецификација Дијаметар : 30мм Пријава За CNC components For CNC DIYFor занает проекти, проекти и едноставен experiments For повеќе креативни и индустриски потреби.. Одржување Користење на No. 46 маст за одржување на добри перформанси. Пакет Содржина 1x Имајќи Mount Fixed Страна (модел Б.К )1x Имајќи Планината Лебдеше Страна (модел BF ) По Продажбата на Услугата Ако сте имале било какви прашања во врска со вашата нарачка или производ инструкции, ве молиме порака за нас.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро, во работно време. : ).

Параметри на производот