.

Мраз Кралот AC9H Затворен Quilted 2-Парче Стандардна клима уред Маска, 18in Широк x 25in Долго, Беж, 25 17 Високи од 4 длабоко

Мраз Кралот AC9H Затворен Quilted 2-Парче Стандардна клима уред Маска, 18in Широк x 25in Долго, Беж, 25 17 Високи

DEN 341.52

Тековен
Во магацинот.

Одговара на повеќето стандардни внатрешна клима уред единици до 17in x 25in.Декоративни ткаенини поклопецот е Машина перат.Држи надвор прашина и drafts (недовршени).Вклучува инсталација лента.Маска за квадратен централен клима уред единици (клима не се вклучени).Печати од лисја, нечистотија и прашина.Ги штити против ' рѓа да помогне да се продолжи животот на вашиот централна клима уред (клима не се вклучени).Еластична ремени помогне да се обезбеди сит се вклопуваат.Помага во спречување на ладен воздух од внесување на почетниот додека спречување на топлина на косата.Тешки-должност полиуретан засилен винил материјал штити единица од зимски временски услови.Дизајниран да не попуштат или mildew.Мраз Кралот AC9 H Затворен Quilted 2-Парче Стандардна клима уред Капак 25" широк од 17" со високи 4" длабоко - Беж.

Параметри на производот