.

Пеглање Одбор Притиснете Платно (12 во x 30 во / 30.5 cm x 76.2 cm) Бело - ги Штити Ткаенина Додека Пеглање

Пеглање Одбор Притиснете Платно (12 во x 30 во / 30.5 cm x 76.2 cm) Бело - ги Штити Ткаенина Додека Пеглање

DEN 234.00

Тековен
Во магацинот.

12 во x 30 во (30.5 cm x 76.2 cm).Штити ткаенина од горат, блесок, вода, места & притискање марки.Пеглање Одбор Притиснете Платно (12 во x 30 во / 30.5 cm x 76.2 cm) Бело - ги Штити ткаенина од горат, блесок, вода, места & притискање марки.

Параметри на производот