.

Кам Neely Boston Bruins потпишан autographed #8 Џерси број само ЦРНА

Кам Neely Boston Bruins потпишан autographed 8 Џерси број само ЦРНА

DEN 2159.76

Тековен
Во магацинот.

Оваа единствена #8 џерси број беше потпишан во задебелени букви сребро од Кам Neely во септември 2020 потпишување спроведена од страна на YSMS (Вашата Спортска Продавница за Сувенири) - оваа џерси број збор поставено со подесувате-очигледно некој агол од YSMS за автентичност цели.

Параметри на производот