.

Павле Krause autographed потпишан впишани џерси МАК Минесота Викинзите PSA ГРБ

Павле Krause autographed потпишан впишани џерси МАК Минесота Викинзите PSA ГРБ

DEN 1605.60

Тековен
Во магацинот.

Сега за продажба е autographed обичај stitched џерси дека е потпишан од страна на Павле Krause.Совршен за било која наплата.Ова доаѓа со сертификат за автентичност од PSA. 100% автентични.Друг одличен производ да ти донесе од страна на JAG Спортски Маркетинг.

Параметри на производот