.

Visbella FG0028BW1B DIY на Резервоар за Гориво Радијатор Поправка Поправи Течење, Сива

Visbella FG0028BW1B DIY на Резервоар за Гориво Радијатор Поправка Поправи Течење, Сива

DEN 1660.80

Тековен
Во магацинот.

На епоксидни кит е специјално формулиран за да ја задржи својата лепило својства кога се во контакт со бензин.На епоксидни кит е дизајниран да се зацврстуваат во само 10 минути и се излечи за 30 минути за брза и ефикасна поправка.Двете радијатор и резервоар за гориво поправки може да се направи без да се исцеди резервоарот пред тоа.Поправки се постојани и не бараат дополнителни одржување.На епоксидни китови, кога правилно се меша, ќе се излечи на Сива боја за да одговара на повеќето оем резервоари за гориво и радијатори.

Параметри на производот