.

Migsrater Кошмар Пред Божиќ Oogie Boogie Бебе Onesie Bodysuit

Migsrater Кошмар Пред Божиќ Oogie Boogie Бебе Onesie Bodysuit

DEN 208.56

Тековен
Во магацинот.

100% Памук.Машина За Миење. 100% Памук.Големина Одговара во Бебе Бебе Девојка или Момче 0 До 24 Месеци.Оваа нашите стандардни romper bodysuit за бебиња од Новородените -24 Months.Вашиот малку што е секогаш во движење и удобност е важно за нивниот секојдневен носат.Оваа romper bodysuit обезбедува удобност за секој вид на авантура тие се добие во.На едноставни и стилски дизајн го прави бебето да погледнете повеќе енергија и сончеви.Вашите пријатели и семејството секогаш ќе се фалат бебе кога тој го гледа тоа.Совршен бебе во едно парче облека, лесно да се мијат во машина за перење, исто така, може да биде рака-изми, квалитетот е многу добар, не мора да се грижите за кинење, тоа нема да биде тешко да се исчисти, тоа е лесно да се стави на и полетување, тоа е многу погоден за секоја пригода.Ние нудиме дизајни кои се движат од хумор да cuteness да одговара на нивната личност.За повеќе производи, ве молиме да обрнете внимание на другите стилови во продавницата.Облеката се со добар квалитет, чисти и трендовски, и тие се носат-отпорни, и дамка-отпорни.Мислам дека за купување на бебето, за вашето семејство е дефинитивно добар дар.

Параметри на производот