.

GCi ПОСИЛНИ ОД ДИЗАЈН G-1 Стегач за Камион Ззп/Camper Школка Црна Прав Обложени (1). Направени со Структурни Алуминиум за да се Обезбеди Квалитет и Сила.

GCi ПОСИЛНИ ОД ДИЗАЈН G-1 Стегач за Камион Ззп/Camper Школка Црна Прав Обложени (1). Направени со Структурни

DEN 238.80

Тековен
Во магацинот.

Еден квалитет GCi G-1 менгеме.Црна Прав Обложени.Исто така се на располагање 4 pack (ASIN : B01 LVVZ3 NU) и сет од 6 (ASIN : B01 LVVZ5 XT).Се вклопува CHEVY : Silverado / Сиера 1500, 2500, 3500. Silverado / Сиера '07 со Товар Железница.DODGE : Дакота.Гладијатор.Ram меморија 1500, 2500, 3500. FORD : F150. МИЦУБИШИ : Рајдер.NISSAN : Титан.ТОЈОТА : Тундра.Направени со структурни алуминиум за да се обезбеди квалитет и сила.Димензија A = 0 до 1 1/2" Вилицата Отворање, B = 1 7/8", C = 1 1/8". "Посилни од страна на Дизајнот" Направени во U. S. A. Вклопува CHEVY : Silverado / Сиера 1500, 2500, 3500. Silverado / Сиера '07 со Товар Железница.DODGE : Дакота.Ram меморија 1500, 2500, 3500. FORD : F150. МИЦУБИШИ : Рајдер.NISSAN : Титан.ТОЈОТА : Тундра.ЗАБЕЛЕШКА : Користете GCI "Г-30" Стегач за да ги собере CHEVY : Колорадо, S-10, Sonoma.FORD : Ranger.GMC : Кањонот.NISSAN : Граница, Граница '05 и понови w/Карго Железница.ТОЈОТА : Такома.ЗАБЕЛЕШКА : Користете GCI "Г-991" Стегач за да одговара на Ford Супер Должност.ЗАБЕЛЕШКА : за Користење G-120 Менгеме да се вклопи во Тојота Тундра '07 и Понови w/Товарниот Железнички & Такома '05 и Понови w/Товарниот Железнички, Jeep Гладијатор w/Товарниот Железнички, приказ 4 пакет ASIN : B088 W56 W47. Произведено во САД.

Параметри на производот