.

Streamlight TLR Копче за Полнење за TLR-1 и TLR-2

Streamlight TLR Копче за Полнење за TLR-1 и TLR-2

DEN 859.20

Тековен
Во магацинот.

Пакет должина : 13.462 cm.Пакет ширина : 13.97 cm.Пакет висина : 1.27 cm.Тип на производ : СПОРТИНГ СТОКИ.Streamlight TLR железница-монтирани тактички светло копче за комплет вклучува железница за ГЛОК, 1913 Picatinny железнички, S&W 99/TSW и Beretta 90-Две.Исто така вклучува и монтажа tools.

Параметри на производот