.

Децата' Забниот Конец го Зема, Unflavored Деца Flossers, Деца Забен Конец за Деца со 4 Преносни Конец Патување Случаи (Unflavored, 232 Count) Шарени Животни Дизајн Деца Конец Зема за Ора

Децата' Забниот Конец го Зема, Unflavored Деца Flossers, Деца Забен Конец за Деца со 4 Преносни Конец Патување

DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

???? 【ЧИСТЕЊЕ на ЗАБИТЕ се исмејуваа】Овие HQSLsund Деца' Flossers биле специјално дизајнирани за да се заштити вашето дете на оралното здравје, помагајќи да се задржи меѓу-заби области чисти s заби.Функција : .Ефективни конец : 232 зема.Одлична конец и со висока густина издржливи се справи.Таа доаѓа во симпатична обновливи и убаво патување случаи.Лесно се чуваат во биро фиоки, nightstands, кафе маси, училишни торби, итн.Посебни дизајнирање : 4 дизајн во 4 бои, 58 брои секој.

Параметри на производот