.

Исламската Автомобил Ретровизор Виси Декоративен Украс Vehecle Ѓердан AMN142 Мини Ал-Куранот во Метален Кафез Pendant Рамадан Eid Муслимански Подарок (Црна/Сребрена)

Исламската Автомобил Ретровизор Виси Декоративен Украс Vehecle Ѓердан AMN142 Мини Ал-Куранот во Метален Кафез

DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

Убава декоративни Исламската автомобил виси украс ѓердан за Муслимани.Функција : Мини Ал-Куранот во мал метален кафез pendant со бесење ѓердан синџир.Добро за виси на ретровизорот на вашиот автомобил или камион, или виси на врата, прозорец, или мебел за вашиот дом декорација.Pendant големина 4x6 cm. (сантиметар).Добар квалитет на производот, за сите повод, како што се eid, рамадан, bithday Муслимански подарок, итн.Исламската Автомобил Ретровизор Виси Декоративен Украс Vehecle Ѓердан AMN142 Мини Ал-Куранот во Златна Боја Кафез Pendant со бесење ѓердан Рамадан Eid Муслимански Подарок.Добро за виси на ретровизорот на вашиот автомобил или камион, или виси на врата, прозорец, или мебел за вашиот дом декорација.

Параметри на производот