.

Мајка Кошули за Жени со Зборовите Смешно Симпатична Мајка Живот Графички Tees - се вратив од на Мама да Мама на МАЈКА ми да Bruh

Мајка Кошули за Жени со Зборовите Смешно Симпатична Мајка Живот Графички Tees - се вратив од на Мама да Мама

DEN 217.92

Тековен
Во магацинот.

АЗИЈА Големина : XS НАС : 4 - Ракавот : 14. (ВИ ПРЕПОРАЧУВАМЕ ДА НАРАЧАТЕ ЕДЕН ИЛИ ДВА ГОЛЕМИНА ПОГОЛЕМА ОД ВАШИОТ ТИПИЧЕН ГОЛЕМИНА ВО НАС ПРОДАВНИЦА !).20" - Рамо : 40cm/15.54" АЗИЈА Големина : XXL НАС : 14 - Ракавот : 17cm/6.96" АЗИЈА Големина : S НАС : 6 - Ракавот : 15cm/5.38" - Рамо : 42cm/16.09" Биста : 118cm/46.75" АЗИЈА Големина : L НАС : 10 - Ракавот : 16cm/6.30" Биста : 102cm/40.69" Биста : 110cm/43.74" - Рамо : 45см/17.31" Должина на : 68cm/26.Ве молиме проверете ја вашата големина со нашата ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА пред да го купат, ви благодарам.50" Биста : 106cm/41.46" Должина на : 73cm/28.95" - Рамо : 44cm/17.59" - Рамо : 41cm/16.

Параметри на производот