.

Жолта Јакна 41318 Lo-Страна Спојка

Жолта Јакна 41318 Lo-Страна Спојка

DEN 1048.56

Тековен
Во магацинот.

Брзо И Лесно Disconnect.Низок Профил, За Тесни Апликации.Направен Е Во Употреба.Бренд : Жолта Јакна.тој Жолта Јакна 41318 е на ниско страна автомобилската услуга за полнач/брз спојка.Тоа се прилагодува стандард 1/4 SAE женски црево фитинг на R134 A автомобилската услуга порта.

Параметри на производот