.

Ноктите Сјајот во Прав Рефлексивни во Прав за на доградба на Акрилни Нокти УВ Гел Декорација DIY Holographic Помине Оркестарот за Bungee Диско Партија ноќен клуб Потопување ?

Ноктите Сјајот во Прав Рефлексивни во Прав за на доградба на Акрилни Нокти УВ Гел Декорација DIY Holographic

DEN 167.04

Тековен
Во магацинот.

Надградени Нокти Рефлексивни Прав : Супер сјај рефлексивни во Прав за помине уметност декорација, особено desigh за Ноќен клуб и Партија.Прав само сјаат или сјае под vedio одлуки или под силен блиц светлина.Одразот ефект ќе оди најдобри под потемна atomosphere светлина и посветла блиц светлина.Нема ефект во нормални evironment.ЛЕСНО ДА се DIY - Рефлективен помине во прав поставите доаѓа со 1 мала кутија, Дури и ако DIY прав маникир за прв пат, тоа е сосема лесно да го направите сами дома.Парична КАЗНА И МАЗНА - holo помине во прав е 35 Micron, најдобрите одделение на располагање.Тоа е лесно да се burnish на НЕ-ИЗБРИШЕ врвот грб.ПОДАРОК ИДЕЈА - Ова салон за убавина-одделение хром помине во прав ќе се направи совршен подарок за секој кој се помине уметност и маникир љубовници, од почетници да се помине техничари и ноктите салон сопственици.Тоа ќе биде голема идеален за Божиќ, Роденден или многу други прилики.Како да го користите : 1. Чистење на површината на ноктите 2. Се применуваат база палто 3. Користете сенки се држи до собереш прав и применуваат врз вашите нокти 4. Повторете го чекор до сте задоволни со ефект. 5.Врзете ја со УВ ВРВОТ ГРБ.Пакетот вклучува 1 кутија на рефлективна бела прав.

Параметри на производот