.

Запечатени Топката Имајќи 1pc T/K внатрешна дупка 5mm да 14mm SA T/K Десната Рака Топката Заеднички Метрички Навој Род Крајот Имајќи го за прачка линеарна вратило (Боја : PHSA,

Запечатени Топката Имајќи 1pc T/K внатрешна дупка 5mm да 14mm SA T/K Десната Рака Топката Заеднички Метрички

DEN 458.16

Тековен
Во магацинот.

Ве молиме имајте во предвид : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !.Пакет : 1pc имајќи.Лагери нудат високо голема цврстина и отпорност на абење, на тој начин се прошири лежишта' service живот.Внатрешни маст за подмачкување, непречено функционирање.Ве молиме имајте во предвид : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !Пакет : 1pc bearing Widely се користи во индустриска машина, мотор, автомобил, алат и механичка опрема и други видови на теренот.

Параметри на производот