.

Под Оклоп Момчиња Технолошки Заштити Оваа Куќа Кратки Ракави, T-Shirt

Под Оклоп Момчиња Технолошки Заштити Оваа Куќа Кратки Ракави, T-Shirt

DEN 501.60

Тековен
Во магацинот.

84% Полиестер, 16% Elastane.Imported.UA Техника на платно е брзо сушење, ултра-меки & има повеќе природни чувствуваат.Материјал фитили пот & суши навистина брзо.Облик на полите.Raglan ракави.Под Оклоп е мисија е да се направи на сите спортисти подобро преку страст, дизајн и немилосрдните извршување на innovation.UA Техника на платно е брзо сушење, ултра-меки & има повеќе природни чувствуваат.Материјал фитили пот & суши навистина брзо. 4-начин се водат изградба се движи подобро во секој поглед.

Параметри на производот