.

Удобност Зона Мачка Смирувачки Diffuser Комплет

Удобност Зона Мачка Смирувачки Diffuser Комплет

DEN 960.00

Тековен
Во магацинот.

Го имитира мачка pheromone дека им помага со мачка смирувачки.Помага во намалување на урина означување и несакани гребење.Задоволство гарантира или вашите пари назад!.Клинички докажано да биде 90% ефикасен.Ветеринар Препорачува, Дрога Слободно, и Unscented.Еден рефил покрива до 650 квадратни ft.

Параметри на производот