.

RT-за Еднократна употреба Дрвена Лажица сладолед Природни Бреза 3 Инчи (500 парчиња) Одделни Пакување Е Побезбедно

RT-за Еднократна употреба Дрвена Лажица сладолед Природни Бреза 3 Инчи (500 парчиња) Одделни Пакување Е Побезбедно

DEN 404.40

Тековен
Во магацинот.

Природни бреза има природен имунитет, е не-токсични, не-иритирачки, и нема да се промени и ширењето на вкусот на храната.Тоа е првиот избор за правење сладолед лажици за еднократна употреба.Дрвена лажица сладолед, храна-одделение еднократна употреба, за да се избегне вкрстена-инфекција, независно од пакување е побезбедно.500 поединечни пакети се поголеми и посигурни, и може да ги задоволи вашите потреби во повеќе наврати и на повеќе цели.Тие, исто така може да се користи како примерок лажици и дегустација лажици, погоден за домаќинство и за професионална употреба.Природни бреза е обновлив ресурс што природно се деградира и ѓубрива со нула загадување на земјата е дома.Нека ни се допаѓа вашиот еко-пријателски избор.Ние со нетрпение очекуваме да вашата купување на нашите производи.Тоа е нашата чест да ви обезбеди со производи што ги задоволуваат и задоволство вас.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас и ние ќе ги реши безусловно.Компанијата е Основана во 2007 година, Секогаш Одговара На "Професионални Заштита на Животната средина Бутик" Бизнис Филозофија, Специјализирана во Производство на Природни и Еколошки Дрвени Производи.RT-Обезбедува еднократна употреба дрвени топки сладолед направен од природни бреза дрво [Должина] 3 инчи/4.9 инчи [Пакување] Храна одделение за еднократна употреба еден стап хартија за пакување [Спецификации] 500pcs/пакет, 1000pcs/pack [Складирање] ве Молиме да се избегне светлина.

Параметри на производот