.

KASILU Dlb0109 Мулти-Функција Анти-Кражба Вибрации Аларм за Полнење Електронски Компонента за Обука за Полнење со Високи Перформанси

KASILU Dlb0109 Мулти-Функција Анти-Кражба Вибрации Аларм за Полнење Електронски Компонента за Обука за Полнење

DEN 782.16

Тековен
Во магацинот.

Погоден за експеримент, електронски дизајнирање и DIY итн.Колото е поедноставен да се направи и да не бара за дебагирање.Опис на производот : Ова коло користи NE555 како време substructure коло и CL9561 како аларм интегрирано коло.Димензии : 70 x 110 x 40мм.Бренд име : KASILUDescription : Функционална напон : 4.5 V (3 АА батерии, не се вклучени)На активирањето коло е вклучено од страна на меркур прекинувач, и осетливоста е висока, звукот е garish, како и одложувањето е за 10 секунди по прекинот.Пакет се вклучени : 1 x DIY Мулти-функција Анти-кражба Вибрации Аларм за Полнење.

Параметри на производот