.

GEP Нови 19V Замена на Напојување за ViewSonic LED VX2370SMH-LED, Модел: VS14880 Монитор.

GEP Нови 19V Замена на Напојување за ViewSonic LED VX2370SMH-LED, Модел: VS14880 Монитор.

DEN 455.76

Тековен
Во магацинот.

Текст : 110-240 V 50/60 Hz Авто-Откривање Меѓународни Компатибилни.Излез : 19 V(40 W).Индустриски стандард коло; Квалитет на Новите Електронски Компоненти; во Текот Напон Заштита; во Текот Тековната Заштита; Краток Спој Заштита.Објектот Вклучува : 1 AC Адаптер и 1 Кабелот за Напојување(5 Метри).Fireproofing Материјал Покритие; Димензии : 106mm X 41mm X 28mm.Боја : Црна; LED Светло Полнење Индикација.Оваа AC Адаптер е продаден од страна на Sunny_Tech.Компатибилен со View Sonic LED Vx2370 SMH-LED, Модел : VS14880. Бренд Нови Замена на Производот, работи како вистински делови, 100% ОЕМ Компатибилен!.

Параметри на производот