.

Yamazaki Дома Потоне Страна Стакло Drainer, Една Големина, Бела

Yamazaki Дома Потоне Страна Стакло Drainer, Една Големина, Бела

DEN 426.48

Тековен
Во магацинот.

Чувајте нередот слободни countertop.На послужавник е пренослив за лесно чистење.ПРОСТОР SAVER : Користете го овој водоотпорен drainer да се спаси кујна контра простор додека сушење чаши за да се избегне вода spills.БРЕНД : Инспирирана од "мал простор за живеење" во Јапонија, Yamazaki создава навистина уникатна, ultramodern производи кои се mindfully дизајниран да се направи поединечни подобрувања во текот на дом и да се воздигне на квалитетот на живот.YAMAZAKI производни линии : TOSCA НА : Скандинавските-инспириран линија на чување essentials во топло бела челик со дрвени акценти.Yamazaki носи мислата и креативност да секојдневните предмети, преку дизајн инспириран од животот во Јапонија.Не постојат други овластени дилери на .Водени од чувството на љубопитност и креативност, тие сметаат дека подобро домашна стока се направи за подобар дом живот.ДИМЕНЗИИ И ТЕЖИНА : Овој производ е 4.Чувајте ги вашите очила безбедно додека чистење околу кујната.ДИЗАЈН : модерниот стакло drainer е изработен од ABS смола за да биде отпорен на вода.Димензиите се 4.Чувајте ги вашите очила безбедно додека чистење околу кујната.7 x 0,8 инчи (L x W x H) и тежи 0.Чувајте ги вашите countertops сува и јасно со овој одвод мат.Бренд Приказна Yamazaki е доведување инспириран идеи за заеднички предмети за домаќинството повеќе од 100 години.КОМПАКТЕН : На drainer е мал и лесно за чување настрана по секоја употреба.За да ја осигура веродостојноста на нашите производи, препорачуваме купување од овие продавачи : Yamazaki Дом, , Црвена Мачка, Sportique, Изгрејсонце или Слика.Секој од нивните производи се дизајнирани да бидат како паметен и едноставно како е можно.

Параметри на производот