.

Исак Jacobs 4x6 Сребро Beveled Огледало Слика Рамка - Класичен Огледува Рамка со Мала Чудни Агол Направени за Ѕид Décor Екранот, Tabletop, Фото Галерија и Ѕид Уметност (4x6, Сребро)

Исак Jacobs 4x6 Сребро Beveled Огледало Слика Рамка - Класичен Огледува Рамка со Мала Чудни Агол Направени за

DEN 335.76

Тековен
Во магацинот.

ДИМЕНЗИИ : се Вклопува фотографии големина : 4 x 6 инчи (10 х 15 cm) Вкупно големината на рамката : 6.Вашиот дом или канцеларија ќе искра со твоите подмолна фотографии.СМЕСТУВАЊЕ : Оваа рамка има доста, но сепак едноставна, црн сомот назад со бесење јазичиња, која им овозможува на него да бидат ставени на ѕид, и easel да стојат на маса на врвот или на маса.ПАКУВАЊЕ : Оваа рамка, сега доаѓа со нови & подобрување на пакување во Styrofoam обвивка за дополнителна заштита.Без разлика дали тоа е за свадба или патување слики, или слики од вашето семејство, пријатели, деца, домашни миленици или најблиски, рамката е гламурозен и прекрасен дизајн го прави сите на вашите секојдневни моменти и пресвртници безвременски.Сите во сите, рамката создава прекрасен додаток за фотографии што сакате.На огледува дизајн brightens просторот давање исклучи прилично рефлексија.ДИСПЛЕЈ ВО СТИЛ : снимате вашите негува меморија во оваа класична рамка.На акценти нацртајте го вашиот око за да го богатство сликите што сакате да се запамети засекогаш.Рамката може да се позиционира или вертикално или хоризонтално на портрет или на пејзаж видите.На заоблени граници околу огледало се потресени металик боја за да ги даде знак за елегантен изглед.На декоративни дизајн додава софистицираност на décor на секоја соба.

Параметри на производот