.

Вратата за Безбедност Камера, 90‑260V 100dB Репродукција на Видео Врата за СТАН Далечински Управувач за Домаќинство(#2)

Вратата за Безбедност Камера, 90‑260V 100dB Репродукција на Видео Врата за СТАН Далечински Управувач за Домаќинство(2)

DEN 1286.16

Тековен
Во магацинот.

Ве молиме прочитајте ги инструкциите внимателно.Како да го Користите : 1. Јамка Снимање : врата може автоматски да ги замени истечен видео датотеки за да се олесни управувањето на следење на рекорди.Спецификација : Предмет Тип : Видео Doorbell Material : ABSUse : Household Color : Silver Plug Напон : 90-260 VBa.Јамка Снимање : врата може автоматски да ги замени истечен видео датотеки за да се олесни управувањето на следење на рекорди. По обврзувачки, ќе може да се следи состојбата надвор од вратата во реално време, и исто така можете да поставите други функции.Со високи Перформанси : Ниска потрошувачка на енергија, јачината на звукот може да се контролира, максималната јачина на звук може да 100d B, со LED индикатор.

Параметри на производот

Item Type:
Video Doorbell
Material:
ABS
Use:
Household
Color:
Silver
Plug Voltage:
90-260V