.

ZKS-KS Humidor Кабинет Влажност Контролирана Електронски Влажност Контрола на Температура Прилагодување Кутија Раса Посебни (Боја: Црна, Големина: 46x54x73.5cm)

ZKS-KS Humidor Кабинет Влажност Контролирана Електронски Влажност Контрола на Температура Прилагодување Кутија

DEN 3647.76

Тековен
Во магацинот.

Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Боја : black Size : 46x54x73.На 360 - степен една ладна правец на имитирање на циркулацијата на воздух на.На производи од нашата продавница има многу карактеристики, повелете да ја посетите нашата продавница да ја посетите други стил производи, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да се поставуваат прашања, ние ќе ви одговори на вашите прашања во рок од 12 часа, ви посакувам среќен живот.пура визба, која кружи рамномерно нагоре и надолу, обезбедување на сеопфатна заштита Компатибилен со пура.

Параметри на производот