.

Само за Мажи H10 Сенди Руса Боја на Коса 60 ml

Само за Мажи H10 Сенди Руса Боја на Коса 60 ml

DEN 444.00

Тековен
Во магацинот.

Оригиналната Формула Haircolour е традиционалниот начин да целни на 100% на вашата сива боја.Микс на формула шампон и тоа во.Само трае 5 минути.Нежен, амонијак-бесплатен производ остава косата се чувствува добро.Трае до 6 недели.Светски лидер во машка коса боја.Само За Мажи цели само сива за природен изглед.Само За Мажи коса боја е толку лесно да се користи како shampooing вашата коса и тоа трае само 5 минути.Бојата изгледа природно и трае и до шест недели.

Параметри на производот