.

XXZLH Мултифункционален Двојно-Layer Леќата Кутија, Кујна Зачин Багажник, Кујна Складирање Кутија, од Страна на Тенџере Покрие Багажник, Флип Дизајн, Транспарентни Одби

XXZLH Мултифункционален Двојно-Layer Леќата Кутија, Кујна Зачин Багажник, Кујна Складирање Кутија, од Страна

DEN 2334.48

Тековен
Во магацинот.

Флип дизајн : кујна зачин решетката е мал во големина и во голем капацитет, проѕирна заштитна бариера е влага доказ и прашина-доказ, и предмети, како се чисти како некогаш.Транспарентен одбивни : кујната полица се отвора со еден допир, блокови водената пареа, води на леќата во прав сува, и е лесно да се преземе кога се отвора капакот за долго време.Интимни мобилен телефон ритам : кујната за складирање кутија дизајн мобилен телефон каналите, слободни раце, им даде на вашиот мобилен телефон дома.Двојно се исцеди фиока дизајн на двете страни : двоен слој condiment кутија со потрошувачка фиока на дното, канализација кога се изложени на вода, чува суво во секое време, лесно да се извлече и лесно да се чисти.На страна тенџере покрие решетката е лесно да пристапите : тенџере покрие решетката може да се сместат сечење на табли и тенџере, се покрива, и на countertop е добро организиран.Кујната зачин решетката е мал во големина и во голем капацитет.Тоа е транспарентна флип-топ дизајн, која се отвора со еден клик да ги блокира водената пареа.Кујна складирање кутија дизајн мобилен телефон каналите, двојно се исцеди фиока дизајн на двете страни, од страна на тенџере покрие решетката за лесно access Name : Мултифункционален двојно-layer леќата box Material : PP+PS+PETFunction : Чување на садовите, стапчиња за јадење и лажици, зачини, итн.

Параметри на производот