.

Schlage Обичај FC21 NBK 622 ULD Northbrook Лост со Upland Трим Сала-Плакарот и Кревет-Бања Заклучување, Мат Црна

Schlage Обичај FC21 NBK 622 ULD Northbrook Лост со Upland Трим Сала-Плакарот и Кревет-Бања Заклучување, Мат

DEN 822.24

Тековен
Во магацинот.

Schlage Обичај Вратата Хардвер е лесна надградба на вашиот дом.Стил кој се менува со вас - идни надградби се само неколку минути, без отстранување на бравата од вратата.Трансформира секоја врата во минути, само со шрафцигер и вклучени ален клуч.Создаде уникатен израз на вашиот личен стил со врата хардвер што се прилагодува на вашиот променливите потреби и го подига изгледот на секоја соба.Тоа е лесно да се префрлате помеѓу заклучување и не-дел за функции.Schlage Обичај Вратата Хардвер нуди уникатна core кои лесно може да префрлате помеѓу заклучување и не-дел за функции.Премиум детали на Schlage Обичај Вратата Хардвер вклучуваат потенок низок профил, трим опции кои обезбедуваат повеќе полиран изглед на секоја соба.Подигнете стилот на целиот свој дом е внатрешноста со заклучување доволно флексибилен за да работи на двете Кревет/бања и сала/плакарот врати.Schlage Обичај Вратата Хардверски карактеристики премиум дизајни, кои се скрие на монтажа завртки за почиста, обременето естетски.На Schlage Обичај Northbrook лост со Upland трим Сала-Плакарот и Кревет-Бања заклучување во Мат Црна е уникатно дизајниран да работи на двете Сала-Плакарот и Кревет-Бања врати.Стил ажурирања се лесно со гарантирана одговара на стандард пред-drilled врати и лесна инсталација – сите што ви треба е шрафцигер.Schlage Обичај Вратата Хардвер претставува неспоредлив иновација, стил, флексибилност и вредност.На Northbrook рачката е имагинативен и рафинирани со силна современа влијание, додека Upland трим нуди свежа ги преземе за поедноставување на дизајнот.

Параметри на производот