.

Auniwaig Задржете за да се Префрлате Стеги Push Pull Акција Рака Алатка за Одржување Капацитет Тешки за да се Префрлате Менгеме 397lbs Брзо Ослободување Алатка 2 парчиња

Auniwaig Задржете за да се Префрлате Стеги Push Pull Акција Рака Алатка за Одржување Капацитет Тешки за да се

DEN 294.96

Тековен
Во магацинот.

★ Одржување Капацитет - 180 Kg/397 Lbs, Модел : GH-36020. ★ ДИЗАЈН - Уникатен unibody дизајн и одличната форма spanner. ★ Материјал - Изработени од поцинкуван железо за отпорност на корозија, анти- ' рѓа.Нафта и Дамка отпорни црвено винил рака зафат, цврсти и издржливи. ★ Апликација - Совршено се вклопуваат за кабинет, врата, кутија, случај без заклучување или скршени се справи, голема gadget за дома, канцеларија, ресторан, фабрика, итн. ★ Вклучуваат пакување, 2 Pack Тешки прилагодливи за да се префрлате менгеме Latch.Auniwaig Задржете За Да Се Префрлате Стеги Опис : 1.Нафта и Дамка отпорни црвено винил рака костец. 2.Метал latch рачка, лост fastener, одржување капацитет. 3.Широко Примена : Тоа е идеален избор за брзо притискање на метални плочки или кола, механички операции, дрво, заварување, калапи, електронска опрема собранието и во други области. 4.Пластичен капак рачка за лесен, безбеден и удобен операција. 5.Контролира со цел да се спречи влијание врз функционирањето поради страна удар.Спецификација : Материјал : Висок Јаглероден Челик Одржување Капацитет : 180 Kg/397 Lbs Модел : GH-36020 Тип : Push Pull Акција Површината Напредок : Цинк-обложена се Справи со се Отвора : 180 степен се Справи со се Отвора : 144.5 степен Удар : 30мм/1.18 инчен Пакет Содржина : 2 парчиња x Toggle Стеги.

Параметри на производот