.

5 Пак Bharvest Случај Компатибилен со Samsung Galaxy Watch 4 40mm, Тешко PC Целосна Лесни Тенок Заштитен Браник Покрие Изгради во Екран Заштитник за Галакси Watch 4 Додатоци

5 Пак Bharvest Случај Компатибилен со Samsung Galaxy Watch 4 40mm, Тешко PC Целосна Лесни Тенок Заштитен Браник

DEN 287.76

Тековен
Во магацинот.

Ултра-тенок дизајн, не се толку обемни, како bling кристал случај.Секој пат кога ние ќе ги провери стоката внимателно пред испраќање, добар избор. 5 боја за вашата Samsung Галакси 4 Види : Црна/Розово Злато/Сребрена/Зелена/Полноќ Сина.

Параметри на производот