.

PTAbiao Симпатична Долго Мачка Кадифен Перница, Мека Полнети Маче Перница Кукла Играчка (Сива 27.6 инчи)

PTAbiao Симпатична Долго Мачка Кадифен Перница, Мека Полнети Маче Перница Кукла Играчка (Сива 27.6 инчи)

DEN 431.76

Тековен
Во магацинот.

1-3cm грешка може да постои поради рачни мерења, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.PTAbiao ви обезбеди не само повеќе големината hugging перница, но исто така најдобар lumbar перница кога ќе седи на троседот, и исто така на повеќето удобно спиење перница.Тоа е исто така одличен подарок за вашите убави девојки или вашиот симпатична децата на нивниот роденден или други фестивали, празници.Боите отстапување може да се разликуваат поради различните monitor settings.3 во, XX-Large-130cm/51.Со својата прекрасна и многу се симулираат изглед, играчка може да биде придружува вас или вашите пријатели преку осамена време.2 во XXX-Големи-59in.Спецификација : Стил категорија : Животно : Мачка Пополнување материјал : Долу памук Боја : Сива, кафеава,розова Големина : Мали-50cm/19.Оваа мачка перница е Сладок подарок за деца роденден, божиќ, Денот на Вљубените, денот на благодарноста и други спомен-ден.6 во Големи-90cm/35.Answer : ___________________________ Note : Вакуум пакувања, тоа ќе потрае некое време за да се вратите во нормала.Ако имате било каков проблем, ве молиме ги споделите со нас и ние ќе го реши проблемот ПОБРЗО. 1-3cm грешка може да постои поради рачни мерења, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.Одлична изработка, добро шиење процес и деликатна занает, ова домашно милениче играчка обезбеди силна издржливост.Направени од високо безбедност на животната средина мека кадифен ткаенина+Надолу памук додатен, супер мека ткаенина, удобно и флексибилни.Со својата прекрасна и lifelike изглед, оваа мачка кадифен може да се придружува вас или вашите пријатели преку осамена време.

Параметри на производот

Style category:
Animal
Filling material:
Down cotton
Color:
Grey, brown,pink
Size:
Small-50cm/19.7in, Medium-70cm/27.6in, Large-90cm/35.4in, X-Large- 110cm/43.3in, XX-Large-130cm/51.2in, XXX-Large-59in.
Place of Using:
Living room, bedroom, study room, outdoor, balcony, children's room etc
Package include:
1*Long cat plush
PTAbiao provide you with the best product and service. If you have any problem, please let us know, and we will solve the problem ASAP. Thank you so much. :
1-3cm error might exist due to manual measurements, please kindly understand. The colors deviation might differ due to different monitor settings. :