.

Носорог Рек Пионер Платформа Скок Товар Систем 60 x 49 (52100F), Црна

Носорог Рек Пионер Платформа Скок Товар Систем 60 x 49 (52100F), Црна

DEN 18948.72

Тековен
Во магацинот.

ИЗГРАДЕН ТЕШКИ & LIGHT - Пионер Платформа рамката е направена со силен, издржлив, лесен прав обложени алуминиум, и fiberglass повторно да се спроведува од најлон завршува аглите за максимална издржливост.Со дополнителна опрема канали во предните и задните extrusions имаме зголемен модуларен постави способности на нашиот систем.

Параметри на производот