.

Exo Тера Терариум Оркестарот Бивол Черепот

Exo Тера Терариум Оркестарот Бивол Черепот

DEN 456.48

Тековен
Во магацинот.

Бивол Черепот décor за било терариум.Сигурно се крие за влекачи и amphibians.Идеален за пустина или прашума поставување.Објектот Пакет Тежина : 1.06. На Exo Тера Черепот се крие се крајно реални и да додадете возбудлива акцент на било кој тип на терариум, пустината, шуми или водни.Овие се крие нудиме повеќе влезовите за лесен пристап и додадете дополнителна димензија на терариум setup.

Параметри на производот