.

Се движат СЛУЧАЈ | Прилагодливи Crossbody Јаже Видиме Носителот | паметен Телефон Lanyard Вратот Рака | Премиум Рацете Слободни Мобилен Телефон Поводник Ѓердан | iPhone 7 Плус/8

Се движат СЛУЧАЈ | Прилагодливи Crossbody Јаже Видиме Носителот | паметен Телефон Lanyard Вратот Рака | Премиум

DEN 359.76

Тековен
Во магацинот.

√HANDS-FREE ПРИЛАГОДЛИВА ДОЛЖИНА ВИДИМЕ ШТО ГИ ДРЖИ НОСИТЕЛОТ НА ВАШИОТ ТЕЛЕФОН БЕЗБЕДНО И ДОСТАПНО НА СИТЕ ВРЕМИЊА. √ ИСТРАЖУВААТ, АВАНТУРА, ПАТУВАЊЕ БЕЗ СТРАВ ОД ГУБЕЊЕ НА ВАШИОТ ТЕЛЕФОН.СОВРШЕНА ЗА ТУРИСТИТЕ, ВЕЛОСИПЕДИСТИ, КОНЦЕРТ НА ПОСЕТИТЕЛИТЕ, САЈТ ГЛЕДААТ, ИЛИ ЗА БИЛО КОЈ СЛОБОДЕН ДУХ, КОЈ САКА ДА ТАЛКААТ ВО ЛЕСНОТИЈА. √ ЛЕСНО ДА СЕ НОСАТ И СТИЛСКИ.ДИЗАЈНИРАН ВО САД. √ 55 ИНЧИ ПРИЛАГОДЛИВИ КАБЕЛОТ СО ЗЛАТО ИЛИ СРЕБРО ДОДАТОЦИ. √ SHOCKPROOF СЛУЧАЈ ДЕКА НЕ СЕ МЕША СО КАМЕРА ИЛИ КОНТРОЛИ СЛУЧАЈ ПРАВИ НА ТРАНСПАРЕНТЕН TPU +КОМПЈУТЕР.Phoneline Случај Висок Квалитет премиум crossbody/ѓердан/lanyard видиме случај носителот кој го следи вашиот секој потег без разлика дали тоа е на крстоносните, велосипед, на игра, надвор од градот или само за да одат На повеќето функционален додаток кој ви овозможува да остане поврзан со вашиот мобилен телефон без постојан страв од губење на тоа, намалувањето, или дури и само да се има за да го одржи Совршена за кампување или вечерни прошетки, кои ќе ви овозможи да се задржи на светлото без да го држите телефонот е Достапна за i Phone, 7, 8, 7 Плус, 8 Плус, X, XS, XR Црна со Сребрени Додатоци , Сина со Сребрени Додатоци, Армијата Зелената боја со Златни Acessories, Бургундија Мулти Боја со Златни Додатоци Прилагодливи тешки јаже 55 инчи долг/4 нозе 7 инчи долго.

Параметри на производот