.

Бебе Yoda Star Wars Најдобри Мајка Керамички Кригла - Денот на Мајката Подарок за Сопругата Го - Sci Fi Присутни

Бебе Yoda Star Wars Најдобри Мајка Керамички Кригла - Денот на Мајката Подарок за Сопругата Го - Sci Fi Присутни

DEN 527.76

Тековен
Во магацинот.

Ова е симпатична бебе Yoda Најдобри Мајка керамички кригла.Тоа ќе се направи прекрасен прилог на вашиот кригла собирање или одличен подарок за Денот на Мајката или Божиќ.Совршен за тоа Star Wars фан.Тоа е 11 мл и е машина за миење на садови и микробранова безбедно и бојата е постојана.Сакате друга велејќи?Само да не контактирате за сопствени цел правиме многу сопствени објекти.Ви благодариме што толку многу за посета на нашата продавница и за разгледување на нашата знаци за да се направи вашиот дом повеќе убави.Купите со доверба во продавачот со одлична критика и многу продажба.

Параметри на производот