.

Ранец Тинејџерите водоотпорен лаптоп Училиште knapsack Салата Торба со Голем Капацитет Секојдневен Ранец за Надворешна употреба

Ранец Тинејџерите водоотпорен лаптоп Училиште knapsack Салата Торба со Голем Капацитет Секојдневен Ранец за

DEN 933.12

Тековен
Во магацинот.

Bookbag поместена и прилагодливи рамо ремени намалување на рамо притисок.Без оглед на мажите и жените, Аниме ранец е одличен подарок за аниме фанови.Големина : 17 инчи.Изградба : топ справи со рака, прилагодлив рамо, рака, една од главните патент џеб, и еден џеб на секоја страна.Погоден за сите луѓе.

Параметри на производот