.

Merrick Свежи Бакнежи Орална Нега на Забите Куче Третира за Мали Кучиња 15-25 lbs

Merrick Свежи Бакнежи Орална Нега на Забите Куче Третира за Мали Кучиња 15-25 lbs

DEN 407.76

Тековен
Во магацинот.

Еден (1) 48 - Count Кутија - Merrick Свежи Бакнежи Двојно-Четка Забите Куче Третира Со Нане Здив Ленти За Мали Раси дека бродот во свој контејнер.Merrick Свежи Бакнежи Двојно-Четка Забите Куче Третира Со Нане Здив Ленти За Мали Раси.Природни стоматолошки третира за кучиња кои ги чистат забите и навистина freshen здив.Единствени двојно-четка дизајн чисти забите како ниеден друг стоматолошки третман.Исполнет со сите природни, spearmint куче здив ленти да се природно да freshen вашето куче е здив.Надушкуваат тајната за свежо куќи здив со Merrick Свежи Бакнежи Двојно-Четка Забите Куче Третира Со Нане Здив Ленти За Мали Раси.Големина специјално за мали раса кучиња, овие природни стоматолошки третира достави два големи придобивки : почисти заби и навистина свеж здив.Единствена третираат текстура е доволно мека за ефикасно чистење на наслаги и забен камен од вашето куче забите како тие се џвака, но цврсти доволно да трае додека тие уживаат во некој среќен џвакање сесија.Секој лекување е исто така се направени со сите природни spearmint-зачинет здив во дресот на парчиња, за да freshen вашето куче е здив како тие се џвака.Без жито, глутен или компир, Свеж Бакнежи стоматолошки третира се направени само со природни состојки кои можат лесно да се вари.Добиете Свеж Бакнежи за својата мала раса куче или да ја споделите со pack.Овој рецепт е направена во САД со користење само на 10 од најдобрите светски сите природни состојки.

Параметри на производот